CostBusters – Větší zisk díky nižším nákladům

Manažer nákladů pro dynamicky se rozvíjející středně velké a velké firmy

Vážená paní, Vážený pane,

Jmenuji se Sándor Tősér, jsem zakladatelem CostBusters. Rád bych Vám poskytnul profesionální servis na redukci režijích nákladů a to vše za odměnu závislou na dosaženém úspěchu.

S naší pomoci ušetříte nejen náklady ale i lidské zdroje. Vaší zaměstnanci se budou moci soustředít na Váš hlavní business, ve kterém můžete dosáhnout vyšších zisků.

Naše společnost pomáhá klientům podnikajícím v různých ekonomických oblastech již od roku 2005. Našími zákazníky jsou větišnou středně velké až velké společnosti. Většině klientů jsme dokázali uspořit částky v řádech statisíců až milionů korun ročně.

Analyzujeme pouze režijní náklady. Tyto náklady se vyskytují ve všech firmach bez ohledů na to, jestli se jedná o výrobní sektor, poskytovaní služeb či zemědělství. Jediným rozdílem je jejich složení u jednotlivých firem. Režijní náklady jsou relativně nízké v porovnání s přímými náklady jako jsou suroviny, mzdy či subododávky a proto jím v mnoha firmách není věnovaná tak velká pozornost.

Režijní náklady se mohou ve Vaší firmě skládat z 15 až 20 různých kategorii. Je skoro nemožné nastudovat všechy rozdíly výrobků a služeb, triky dodavatelů, chaotické tarifní systémy bez toho, aby se tato práce stála denním úkolem. Jelikož jsme specialisté na tuto oblast, vždy se nám podaří najít úsporu v režiních nákladech.

Pokud zaměstnávate vice jak 50 zaměstnanců jsme přesvědčení, že ušetříme režijní náklady I Vám. Roční úspora nákladů je obvyklé rovná ceně nového automobilu. Jaký druh automobile to bude? Ford Focus či Lexus? Nevíme, dokud neuvidíme Vaše náklady.

Vy to ale můžete brzy vědět. Bez rizika, protože naše odměna je závislá na dosaženém úspěchu.

Pošlete nám e-mail, rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci. Klikněte zde>> Kontakt

CostBusters Záruka – Naše odměna je závislá na dosaženém úspěchu!Business Opportunity

Join us, and open your own CostBusters office in your hometown!
>> Click here for more info <<