Co pro Vás můžeme udělat

V průběhu procesu redukce nákladů vše řešíme za Vás. Nemusíte dělat nic víc než volit mezi různými možnostmi úspor a seznamovat se se zprávami o zvýšujícím se zisku.

Náš koncept je jednoduchý: nejsnadnější cesta ke zvýšení zisku je ucpat mezery, kterými zisk z firmy uniká. Přesně to pro Vás děláme – systematicky, důsledně a profesionálně, za příspění komplexních znalostí produktů, služeb a dodavatelů.

Mnoho lidí se domnívá, že process redukce nákladů se dá přirovnat k výběrovému řízení či vyjednávání o cenách. Ve skutečnosti je toto až čtvrtým krokem procesu redukce nákladů, kterýmu musí předcházet další tři kroky:

 1. Identifikace a vyřazení přebytečných nákladů
  Možná to zní nepravdopodobně. Kdo by platil za něco co nepotřebuje? Byli byste překvapení, jak často nalézame produkty a služby, které naši klienti platí, aniž by je využívali.
 2. Modernizace
  Výrobky či služby, které naši klienti využívali byly často zastaralé. Na trhu jsou často jiná řešení, která poskytnou stejnou či vyšší kvalitu za lepší cenu.
 3. Analýza
  Nakupované zboží a služby musí být pečlivě analýzovány. Musíme identifikovat skutečné využití a potřeby. K tomu používáme Paretovou analýzu. Je to pracný process ale take jediná cesta k poznání skutečného stavu. Bez pečlivé analýzy je jednoduché uvíznout například v sítí chaotických komunikačních tarifů a platit tím zbytečně vysoké faktury.


Naše zkušenosti ukazují, že můžeme ušetřít vice díky provedení prvních dvou kroků, než při výběrovém řízení. Třetí krok je naprosto nezbytný pro zpracování nejlepšího doporučení, které Vám zaručí nejvyšší úspory.

Nejsme kouzelníci. Tuto činnost může vykonavat každý, kdo má dostatečné znalosti a čas. Znalosti je možné získat, což take vyžaduje dostatek času. V CostBusters to děláme za Vás soustavně od roku 2005.

"Čas jsou peníze!"

A Váš čas je nejdražší. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli. Vy a Vaší kolegové využijete Váš čas nejlépe na soustředění se na Váš hlavní business a režijní náklady můžete nechat na nás. v některých kategoriích Vám můžeme ušetřit až 45%, což automaticky znamená zvýšení Vašeho zisku. Můžeme to provést rychleji a efektivněji, protože je to naše specializace. Najdeme Vám úspory i u těch nákladů, u kterých jste nevěřili, že je úspora možná.

Naše služby jsou pro Vás bez rizika protože naše odměna je závislá na dosaženém úspěchu. Neúčtujeme zálohy, minimální poplatky či hodinové sazby. Fakturujeme Vám pouze tehdy, pokud najdeme možnosti úspor a pokud Vy s tím budete souhlasit.

Nemůžete nic ztratit, jen hodně získat.

Co by Vám nemělo uniknout:
 • Jsme nezávlisli poradci. Neprodáváme zboží ani ne zastupujeme dodavatele. Nebereme žádné provize od dodavatelů. Účtujeme pouze odměnu za dosažený úspěch, a to jen Vám. To zaručuje, že vždy pracujeme ve Váš prospěch.
 • Současní dodavatele jsou vždy zahrnutí do projektu a jsou vždy preferování, dokud neobdržíme od Vás opačné instrukce.
 • Zachování naprosté důvěrnosti je samozřejmě součástí smlouvy, nicméně rádi bychom podotkli, že:
  • nejsme průmysloví špióni,
  • ani daňový kontroloři.
 • Co Vám poskytujeme, je objektivní pohled na potenciální možnosti úspor, konečné rozhodnutí však vždy náleží Vám.
 • Zaručujeme, že kvalita výrobků a služeb zůstane na stejné, nebo pokud možno, na vyšší úrovni.
 • Nebudeme rušit obvyklou práci Vaších zaměstnanců a pokud je to nutné, snažíme se rušit v nejmenší možné mire.

CostBusters Záruka – Naše odměna je závislá na dosaženém úspěchu!Business Opportunity

Join us, and open your own CostBusters office in your hometown!
>> Click here for more info <<