Humor

Stejně jako my, i Skoti jsou jsou známí svým talentem na spoření peněz. A jsou take známí schopnosti smát se sámi sobě. Pokud najdete chvílku, uvolněte se při čtení námi vybraných vtipů, většina kterých pochází z webu www.scotlandvacations.com

Angus byl pozván na návštěvu svým přítelem Donaldem a všímnul si, jak Donald odlepuje tapety ze stěn. „Vidím, že měníš dekoraci”, prohlásí. Na což mu Donald odpoví „Ne. Stěhuji dům”.

Starého Tama, který příšel o všechny své zuby, navštivil ministr. Všimnul si že Tam má mísu s mandlemi. "Dal mi je můj bratr, nechci je ale a tak si je můžete vzít” řekl starý Tam. Ministr nabral si hrsrt a řekl: „Legrační dárek pro někoho, kdo nemá žádné zuby”. Starý Tam otvětil „Ne tak docela, byly máčené v čokoládě...”

Callum se rozhodl přezdívat svého tchána „Exorcista” protože pokažde, kdy přišel na návštěvu zmizel duch.

Farmařová žena, která byla hodně skoupá na svojí whisky, dala svému pasákovi skleničku. Když mu jí podávala řekla, že se jedná o extra dobrou, 14-ti létou whisky. "Tak, má paní," řekl pasák smutně ohledně své skleničky whisky, "Na svůj věk je velmi malá.”

Na aukci v Glasgow bohatý američan rozhlásil, že ztratil svoji peněženku, ve které bylo 10.000 liber a že odmění částkou 100 liber toho, kdo jí najde. Najednou ze zadní části místnosti někdo vykřikne skotským hlasem: „Já dám 150!”

Jock skončil práci na poli, když zrovna na něm přistalo akrobatické letadlo. "Nabízím ti let mým letadlem a to za 5 liber” řekl pilot. "Děkuji ale nemohu si to dovolit," odpoví Jock.
"Něco ti řeknu," odpoví pilot, "Nabídnu let zcela zdarma tobě i tvé ženě, když mi slíbiš, že při něm ani jednou nevykřineš. Jinak zaplatiš 10 liber”. A tak nastoupili. Pilot dělal otočky, smyčky, průdce klesal dolů a i přes to nemohl Jocka vyděsit. Nic nezabíralo a zklamaný pilot konečně přistal s letadlem na zem. Otočil se k zadnímu sedadlu a řekl: „Na vesničana jsi hodně statečný!” „No jo,” řekl Jock „Ale skoro jsi mě dostal, když má žena vypadla!”

Synovec Jocka přišel za ním s problémem. „Mám možnost výběru mezi dvěmi ženami,” řekl „krásnou, chudou, mladou holkou, kterou velice miluji a bohatou, starou vdovou, kterou nemohu vystát” „Následuj své srdce, vezmi si holku, kterou miluješ” řekl Jock. „Výborně, strejdo Jocku,” řekl synovec, „to zní jako dobrá rada.” „Mimochodem,” zeptá se Jock synovce „kde bydlí ta vdova?”

"Slyšel jsem, že Maggie a ty jste vyřešili vaše problémy a nakonec jste se rozhodli pro svatvbu” řekl Jock Sandymu.
"Je to pravda," řekl Sandy, "Maggie tolik přibrala, že jsme nemohli sundat zásnubní prsten z jejího prstu.”

Slyšeli jste o chlípném Jockovi, který vylákal holku na půdu aby jí ukázal své obrazy? Prodal jí čtyři z nich.

Skot vzal holku na projižďku v taxi. Byla tak krásná, že mohl stěží udržet své oči na taxametru.

Ušetři benzín tlačením svého auta na místo určení. Kolemjdouci si budou myslet, že je auto porouchané a pomohou.

Jednou Jock koupil lahev kvalitní whisky a cestou domu upadl. Když se zvedal ucítil vlhko na svých kalhotách. Pohlédnul k nebi a řekl, „Bože, prosím tě ať je to krev!”

Skot a Žid jedli skvostné jídlo v jedné známé restauraci v New Yorku. Na konci večera přijde čišník ke stolu a přinese účet. Skotský hlas najednou prohlásí „to je v pořádku, podejte účet mně” Místní novinové titulky následující den hlásí „ Židovský břichomluvec ubitý k smrti”.

Jak vzniknul Grand Canyon? Skot ztratil šestipenci.

Starý Sandy umíral. Jeho žena Maggie si něžně klekla vedle něho a zeptala se: “Je něco, co pro tebe mohu udělat, Sandy?” Žádná odpověď.
“Máš poslední přání, Sandy?” Nakonec, přichází odpověď…”chci kousek šunky”.
“Ticho, můj muži” řekla Maggie, “šunka je na pohřeb”

Aberdonian onemocněl spálou. “Zavolejte mé dlužníky,” řekl “Na posledy jím mohu něco půjčit”

“Slyšel jsem, že věříte ve svobodu slova”
“Ano, Angusi, věřím”.
“Nebude ti tedy vadit, když použiji tvůj telefon?”

“Bylo to tak,” řekl Donald. “Učil jsem svoji ženu řídit a brzdy selhaly zrovna, když jsme se řítili dolů z kopce.”
“A co jste jí řekl?”
“Pokus se trefit do něčeho levného!”

Žena a muž z Aberdeenu byli vyplavení na břeh ostrova poté co jejich loď ztroskotala. Jejich oblečení bylo na hadry a jídlo uplavalo. “Myslím, že by to mohlo být ještě horší,” řekla žena. “Souhlasím,” řekl Aberdonian. “Co kdybych byl býval koupil zpáteční lístek”.

Slyšeli jste o Skotovi, který si vzal holku narozenou 29. února, aby jí mohl nosit dárky jen jednou za čtyři roky?

Velmi známý Skot zemřel v Glasgow a stará vdova po něm chtěla to sdělit všem jeho přátelům. Vydá se do novin a říká “Chtěla bych otísknout úmrtní oznámení” Muž sedící za přepažkou říká “OK, kolik peněz máte?” Stará paní odpovídá “5 liber”, na což muž za přepážkou říká “Za tuto částku nedostanete mnoho slov ale napište něco a uvidíme co se s tím dá dělat”. A tak vdová píše a podává text muži za přepažkou. Ten čte “Peter Reid, Parkheid, zemřel” Muž se cítí vinný za strohost oznámení a povzbuzuje ženu, aby připsala ještě pár slov. Stará žena rychlé něco načmárá a podává to opět muži za přepážkou, který obratem čte “Peter Reid, Parkeid, zemřel. Ford Escort na prodej”.

CostBusters Záruka – Naše odměna je závislá na dosaženém úspěchu!Business Opportunity

Join us, and open your own CostBusters office in your hometown!
>> Click here for more info <<